ALSTAL
tel.+48 693 874 377
biuro@alstal.netFB

Oferta

Klient Indywidualny

W naszym salonie można oglądnąć wyroby Alstal i DubielVitrum oraz zapoznać się z różnymi rodzajami szkła i luster, technikami zdobienia oraz sposobami wykończenia krawędzi. Prezentowane są również akcesoria stosowane do luster, kabin prysznicowych, balustrad oraz mebli szklanych (nogi, podstwy). Przedstawiamy różnorodne koncepcje zastosowania szkła do wystroju wnętrza: półki szklane, ścianki działowe, drzwi szklane, podstawy pod umywalki, zabudowy szklane, blaty i regały, stopnie szklane i podłogi oraz koncepcje łączenia szkła ze stalą nierdzewną i aluminium.

 

Szczegółowa oferta obejmuje:

 

  • kabiny prysznicowe na wymiar, podstawy pod umywalki, lustra srebrne i kolorowe (brąz, grafit), szkło płaskie (przeźroczyste, piaskowane, grafitowe) do grubości 19 mm, szkło ornamentowe, szkło laminowane (barwione na różne kolory), szkło hartowane oraz szkło klejone,
  • balustrady ze stali nierdzewnej i szklane, elementy balustrad, pochwyty, cokoły
  • drzwi, meble, półki, ścianki działowe, stopnie i podłogi szklane,
  • ogrody zimowe, fasady, drzwi - aluminiowe, osłony z blach perforowanych,
  • w zakresie obróbki szkła: fazowanie, szlifowanie, wiercenie otworów, klejenie, piaskowanie i laminowanie szkła. Przykładowe projekty można oglądnąć w "galerii" lub w "realizacjach". Zdjęcia pochodzą z domów prywatnych, willi, apartamentów i biur. Mamy nadzieję, że posłużą one jako inspiracja dla osób, które chcą wyposażyć własne wnętrze w indywidualne projekty.

 

Zapraszamy do współpracy:

 

  • klientów poszukujących nietypowy produkt dostosowany do ich wymagań, posiadających projekt luster, mebli, zabudów szklanych i poszukujących wykonawcy,
  • projektantów, dekoratorów wnętrz jak i firmy produkcyjne, budowlane i wykonawcze, galerie i sklepy z branży meblowej oraz wykończenia wnętrz, salony łazienkowe i kuchenne poszukujących producentów dla swoich rozwiązań.

 

Oferujemy Państwu bardzo korzystne warunki współpracy, w pełni profesjonalną obsługę i najwyższą jakość produktów.

ALSTAL Kraków Siedziba główna:
Łowińskiego 54, Kraków
tel. +48 693 874 377
biuro@alstal.net
Skontaktuj się z nami!
imię i nazwisko:

e-mail:

nr telefonu:

wiadomość: